Menu

DUYURULAR

11 Ekim
Antrenör Temel Eğitimi Sınav Başvuruları Başladı

12 Aralık 2021 tarihinde düzenlenecek olan Antrenör Temel Eğitimi sınavı başvuruları 11.10.2021 – 12.11.2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuru için: https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

 

07 Ekim
2021 Yaz Dönemi Sınav Sonuçları Açıklandı

26 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirilen 2021 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları Sınav sonuçları yayınlanmış, sınav sonuçlarına yönelik itiraz girişleri aktif edilmiştir. 11 Ekim 2021 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri Sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

05 Ekim
Kayıtlar 6 Ekim'de başlıyor...

2021 Güz Dönemi dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları 06.10.2021- 29.10.2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

30 Eylül
Antrenörlük Temel Eğitim Dersleri Başladı!

Değerli öğrencimiz,

Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları kapsamında e-öğrenme dersleri

https://ekampus.anadolu.edu.tr

adresinde yer alan Anadolu Üniversitesi Ders Çalışma Platformu üzerinden sunulmaktadır.

 

Üst menüden “Derse Giriş” bağlantısına tıklanarak da ulaşılabilen e-Kampüs portalında “e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” bağlantısına tıkladıktan sonra T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifresi tanımlanarak “Sisteme Giriş Yap” düğmesine tıklanmalıdır. Böylece kayıtlı olduğunuz kademede yer alan tüm derslerin e-öğrenme malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Başarılar dileriz.

21 Eylül
2021 Yaz Dönemi Sınav Duyurusu

2021 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları sınavı 26 Eylül 2021  tarihinde https://esinav.anadolu.edu.tr/ üzerinden online (çevrim içi) olarak gerçekleştirilecektir.

TAB Gıda e-Sertifika Programı sınavları 10:00 – 12:00 saatleri arasında, diğer e-Sertifika Programı sınavları ise 14:00 – 18:00 saatleri arasında aktif olacaktır.

Sınav sürecinin işleyişine ilişkin bilgileri erişmek için tıklayınız.

 

08 Eylül
2021 Yaz Dönemi Antrenör Temel Eğitimi Sınav Sonuçları Açıklandı

22 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilen T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavı sonuçları yayınlanmış, sınav sonuçlarına yönelik itiraz girişleri aktif edilmiştir. 10 Eylül 2021 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri Sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

17 Ağustos
Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

22 Ağustos 2021 Pazar günü yapılacak olan 2021 Yaz dönemi Antrenör Temel Eğitimi e-Sertifika Programları sınav giriş belgeniz yayınlandı.

 

Sisteme kayıtlı e-posta adresiniz ve şifreniz ile https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinde yayınlanan 2021 Yaz dönemi sınav giriş belgenizi görüntüleyerek çıktı alınız. Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

 

Sınav giriş belgenizde yer alan “Önemli Uyarılar” bölümünü dikkatle okuyunuz. Sınava gireceğiniz yeri sınav gününden önce gidip görmeniz, zaman kaybetmemeniz açısından yararlı olacaktır.

 

Sınava gireceğiniz binada T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan bir yetkili bulunacaktır. Uygulamalı eğitim ve sonrasındaki sertifikalandırma işlemleri hakkında sorularınız varsa Bakanlık görevlisiyle görüşebilirsiniz.

 

Sınav binasına girişte HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Sınav başvuru işlemi sırasında sisteme girdiği HES kodunu yanında getirmeyen, yapılan kontrollerde riskli olduğu (T.C. Sağlık Bakanlığının yayımladığı Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi hükümleri doğrultusunda Covid-19 (+) olan, Covid-19 temaslısı olan) tespit edilen ve sınav binasına giriş esnasında vücut sıcaklığı 38 derece ve üzeri olan öğrenciler sınav binasına alınmayacaktır.

 

Başarılar dileriz.

04 Ağustos
Yerel Yönetimler ve Ünvan Değişikliği Sınavı Hazırlık Eğitimi Başladı

Değerli öğrencimiz,

2021 Yerel Yönetimler ve Ünvan Değişikliği Sınavı Hazırlık Eğitimi e-öğrenme dersleri,

https://ekampus.anadolu.edu.tr

adresinde yer alan Anadolu Üniversitesi Ders Çalışma Platformu üzerinden sunulmaktadır.

 

https://esertifika.anadolu.edu.tr/ adresinde Üst menüden “Derse Giriş” bağlantısına tıklanarak da ulaşılabilen e-Kampüs portalında “e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” bağlantısına tıkladıktan sonra T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifresi tanımlanarak “Sisteme Giriş Yap” düğmesine tıklanmalıdır. Böylece kayıtlı olduğunuz kademede yer alan tüm derslerin e-öğrenme malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Başarılar dileriz.

02 Ağustos
Antrenör Temel Eğitimi Sınav Başvuruları Uzatıldı

22 Ağustos 2021 tarihinde düzenlenecek olan Antrenör Temel Eğitimi sınavı  başvuruları 03.08.2021 saat 23:59'a kadar uzatıldı.

Başvuru için: https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

 

24 Ağustos
Dersler Başladı

2020 Yaz dönemi e-Sertifika Programları e-Öğrenme Hizmetleri https://ekampus.anadolu.edu.tr/# adresinde yer alan Anadolum e-Kampüs Portalı üzerinden sunulmaktadır. '' Diğer Kullanıcı Girişi '' düğmesine tıkladığınızda TC Kimlik Numarası ve Şifre alanına da TC Kimlik numaranızı yazarak oturum açabilirsiniz.

14 Eylül
Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları

Değerli öğrencimiz,

Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları kapsamında e-öğrenme dersleri

https://ekampus.anadolu.edu.tr

adresinde yer alan Anadolu Üniversitesi Ders Çalışma Platformu üzerinden sunulmaktadır.

 

Üst menüden “Derse Giriş” bağlantısına tıklanarak da ulaşılabilen e-Kampüs portalında “e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” bağlantısına tıkladıktan sonra T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifresi tanımlanarak “Sisteme Giriş Yap” düğmesine tıklanmalıdır. Böylece kayıtlı olduğunuz kademede yer alan tüm derslerin e-öğrenme malzemelerine ulaşabilirsiniz.

 

Başarılar dileriz.

 

22 Eylül
2020 Yaz Dönemi Sınav Duyurusu

2020 YAZ dönemi e-Sertifika Programları sınavı 27 Eylül Pazar günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında online sınav şeklinde yapılacaktır. TAB Gıda Grubu sınavları 27 Eylül Pazar günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında aktif olacaktır

 

Lütfen buraya tıklayarak sınav kurallarını dikkatlice okuyunuz.

 

 

Sorularınız için

esertifika@anadolu.edu.tr

adresine e-posta gönderiniz.

 

Başarılar dileriz.

 

Anadolu Üniversitesi

e-Sertifika Programları Koordinatörlüğü

05 Ekim
Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları Kitap Dağıtımda Görevli AÖF Büroları

Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları kitap dağıtımda görevli AÖF büroları için tıklayınız

05 Ekim
Kayıtlar Başladı!

2020 Güz Dönemi dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları 05.10.2020- 30.10.2020 tarihleri arasında yapılacaktır.


Başvuru yapmak için tıklayınız.

30 Ekim
Kayıtlar Uzatıldı!

2020 Güz Dönemi dönemi e-Sertifika Programları başvuruları 08.11.2020 tarihine kadar uzatılmıştır.


Başvuru yapmak için tıklayınız.

09 Kasım
2020 Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitim Sınavı

29 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2020 Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavı başvuruları uzatılmıştır. 10 Kasım 2020 saat 17:00'a kadar Aday İşlemleri Sistemi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

12 Kasım
14 Kasım İngilizce KET PET TKT Sınav Duyurusu

14 Kasım 2020 tarihinde yapılacak olan İngilizce Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz. Sınav giriş belgeniz e-posta adresinize gönderildi. Sınava gelirken kimliğinizi ve sınava giriş belgenizi yanınızda getirdiğinizden emin olunuz. Aksi takdirde sınava katılamazsınız.

 Lütfen yazılı sınavınızın başlangıç saatinden en az 30 dakika, sözlü sınavınızın başlangıç saatinden en az 20 dakika öncesinden sınav merkezinizde hazır bulununuz. Yazılı sınava 15 dakika, sözlü sınava 10 dakikadan fazla geciken adaylar kesinlikle sınava alınmayacaktır.

Önemli Uyarı: Maskesi olmayan adaylar sınav binasına alınmayacaktır. İsteyen adaylar kendi maskeleri, yüz siperlikleri, el dezenfektanları veya kolonyalarıyla sınava girebileceklerdir. Adaylar sınav binasına ateşleri ölçülerek alınacaktır. Ateşi 38 derece ve üzerinde olan adaylar ile Covid-19 durumu olan adaylar sınav binasına alınmayacaktır. Lütfen Covid-19 hastası ya da temaslısı durumunda iseniz sınava katılmak için gelmeyiniz. Sınava katılmayan öğrencilerimiz herhangi bir hak kaybı yaşamayacaktır. Ek ücret talep edilmeden kayıt durumları bir sonraki döneme aktarılacaktır.

20 Kasım
29 Kasım 2020 Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavı Hakkında Duyuru

Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun Covid-19 salgınının yayılımında tüm ülkelerde artış yaşandığı, salgının seyrinde çok ciddi yükseliş olduğu ve salgınla mücadele kapsamında birçok yeni tedbir kararları alınması gerekliliğini vurgulamaları üzerine İçişleri Bakanlığınca tüm illere genelge gönderilerek 11.11.2020 saat:20.00’dan itibaren uygulanmak üzere salgınla mücadelede temel prensiplerin yanında, hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemler belirlenmiştir.

 

Gerek sınava katılacak adaylar gerek görevlilerin sağlığı açısından Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi tarafından 29 Kasım 2020 tarihinde yapılacak olan Antrenör Temel Eğitimi sınavının online (çevrimiçi) gerçekleştirilmesi kararı alınmıştır.

 

Sınav 29 Kasım 2020 tarihinde Anadolu Üniversitesi Çevrimiçi Sınav Sistemi (https://esinav.anadolu.edu.tr/) üzerinden yapılacaktır. Bu adrese sadece PAZAR günü sınav saatinde giriş yapabileceksiniz.

Sınav saati 14:00 ve her test için verilen sınav süresi 30 dakikadır. Toplam sınav süresi 150 dakikadır.

23 Kasım
Antrenörlük e-Sertifika Programları Hakkında Önemli Duyuru

Adaylar, 29 Kasım 2020 Pazar günü çevrimiçi(online) olarak yapılacak olan Antrenör Temel Eğitimi Sınavına, Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi’nde  (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/) sahip oldukları e-posta hesabı ve şifreleri giriş yapabilecektir. Daha önceden Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi üzerinden Antrenör Temel Eğitimi Sınavı başvurusunu tamamlamamış olan adayların 25 Kasım 2020 saat 23:59'a kadar ilgili site üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

27 Kasım
Antrenör Temel Eğitimi Sınav Duyurusu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi sınavı 29 Kasım 2020 Pazar günü saat 14:00’de Anadolu Üniversitesi Çevrimiçi Sınav Sistemi (https://esinav.anadolu.edu.tr/) üzerinden online (çevrimiçi) olarak gerçekleştirilecektir. Sınavda her testin 20 sorusu, 30 dakika sınav süresi vardır. Adaylar sınav sistemine giriş için, Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi’ne (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/) giriş yaparken sahip oldukları e-posta hesabı ve şifrelerini kullanacaklardır. 

 

Şifresini unutan adaylar https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden ‘Şifremi Unuttum’ butonunu tıklayarak yeniden şifre alabilirler.

 

Beklenmedik bir durum nedeniyle (internet ve elektrik kesilmesi, tarayıcı takılması vb.) adayların sınav sürecinin kesilmesi durumunda, adaylar ilgili durumun bir daha tekrarlanmayacağı bir ortamda ve zamanda, toplam sınav süresi içinde, yeniden sisteme girip kaldığı yerden sınavlarını tamamlayabilecektir. Adaylar sınavlarını 29 Kasım 2020 Pazar günü saat 18:00’e kadar tamamlamalıdır. Bu tarihten sonra her ne sebeple olursa olsun hiçbir adayın sınava girmesine izin verilmeyecektir.

Sınavınız başladıktan sonra, aktif oturumu içinde, normal sınav akış işlemleri (soruyu görme, sonraki soruya geçme) dışında herhangi bir işlem;

  • tarayıcıyı kapatma
  • sayfayı yenileme
  • sayfada geri tuşuna basma
  • tarayıcının tam ekran modundan çıkarılma
  • başka bir internet tarayıcısı veya cihaz üzerinden aynı anda sisteme giriş
  • sistem kesilmesi nedeniyle birden fazla sistem girişi vb.

yapılması anormal aktivite olarak değerlendirilir ve sınav oturumunuz sonlandırılır. Sistem anormal aktivite sayısının arttığını gördüğünde, panel üzerinden uyarı verip sınavınızı sonlandırır ve tekrar sınav sistemine girmenize izin vermez.

 

Online (çevrimiçi) sınav sistemi işleyişinin adaylar tarafından sınavdan önce test edilebilmesi için, her adayın mevcut sınavda sorumlu olduğu testlerine ek olarak bir adet “Covid-19 Farkındalık (Deneme Sınavı)” testi eklenmiştir. Bu test değerlendirmeye tabi tutulmayacaktır. Covid-19 Farkındalık (Deneme Sınavı) 27 Kasım 2020 saat 16:00’da aktif edilecektir.

Başarılar dileriz.

10 Aralık
Sınav Sonuçları Açıklandı

29 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen 2020 Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavı sonuçları yayınlanmıştır.

Sınav sonuçlarına yönelik itiraz girişleri aktif edilmiştir. 12 Aralık 2020 saat 23:59'a  kadar Aday İşlemleri sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

25 Ocak
Kayıtlar Başladı!

2021 Bahar Dönemi dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları 25.01.2021- 26.02.2021 tarihleri arasında yapılacaktır.


Başvuru yapmak için tıklayınız.

22 Şubat
2021 Bahar Dönemi Antrenörlük Temel Eğitim Hakkında Önemli Duyuru

Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programlarında Dersler Başladı…

2021 Bahar dönemi Antrnörlük e-Sertifika Programlarında dersler başladı. Bugünden itibaren Anadolum e-Kampüs Portalında yer alan derslerinize erişebilirsiniz.

 

e-Öğrenme Dersleri
https://ekampus.anadolu.edu.tr/
adresinde yer alan Anadolum e-Kampüs Portalı üzerinden sunulmaktadır.”e-Devlet İle Giriş” düğmesine tıkladığınızda ”e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” üzerinden kişisel bilgilerinizi tanımlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

Başarılar dileriz.

08 Mart
Dersler Başladı

2021 Bahar Dönemi e-Sertifika Programlarında Dersler Başladı…

 

e-Öğrenme Dersleri
https://ekampus.anadolu.edu.tr/
adresinde yer alan Anadolum e-Kampüs Portalı üzerinden sunulmaktadır.”e-Devlet İle Giriş” düğmesine tıkladığınızda ”e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” üzerinden kişisel bilgilerinizi tanımlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

Başarılar dileriz.

16 Mart
2021 Bahar Dönemi Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları Kitap Dağıtımda Görevli AÖF Büroları

Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları kitap dağıtımda görevli AÖF büroları için tıklayınız

30 Mart
25 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2021-1 Bahar Dönemi Antrenörlük Temel Eğitimi Sertifika Sınavı Hakkında Duyuru

Covid-19 pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle 25 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan Antrenör Temel Eğitimi sınavının online (çevrim içi) gerçekleştirilmesi kararı alınmıştır. Sınav 25 Nisan 2021 tarihinde Anadolu Üniversitesi Çevrimiçi Sınav Sistemi (https://esinav.anadolu.edu.tr/) üzerinden yapılacaktır. Sınava girmek isteyen adayların 29.03.2021 - 19.04.2021 tarihleri arasında sınav başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Aday İşlemleri Sistemi üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız.

Sınav sürecinin işleyişine ilişkin bilgileri erişmek için tıklayınız

05 Nisan
Antrenörlük Temel Eğitimi Bütünleme Sınavı Hakkında Duyuru

25 Nisan 2021 tarihinde online (çevrim içi) gerçekleştirilecek olan Antrenör Temel Eğitimi bütünleme sınavının dersleri ve sınav başvuru sistemine başvuruları başlamıştır.

Sınava girmek isteyen adayların 05.04.2021 - 19.04.2021 tarihleri arasında sınav başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

e-Öğrenme Dersleri  Anadolum e-Kampüs Portalı üzerinden sunulmaktadır.”e-Devlet İle Giriş” düğmesine tıkladığınızda ”e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” üzerinden kişisel bilgilerinizi tanımlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Derslere erişmek için tıklayınız

Aday İşlemleri Sistemi üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız.

Sınav sürecinin işleyişine ilişkin bilgileri erişmek için tıklayınız

21 Nisan
Antrenör Temel Eğitimi Sınav Duyurusu

Antrenör Temel Eğitimi Sınav Duyurusu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavı 25 Nisan 2021 Pazar 14:00’de aktif olacak, sistem adayların sınav süresi tamamlandığında kapanacaktır. Sınav Anadolu Üniversitesi Çevrimiçi Sınav Sistemi (https://esinav.anadolu.edu.tr/) üzerinden online (çevrimiçi) olarak gerçekleştirilecektir.

Adaylar sınav sistemine giriş için, Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi’ne (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/) giriş yaparken sahip oldukları e-posta hesabı ve şifrelerini kullanacaklardır.

Adaylar toplam sınav süresi tamamlandıktan sonra sisteme giriş yapamayacaktır. Sınavda her testin 20 sorusu, 30 dakika sınav süresi vardır.

Şifresini unutan adaylar https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden ‘Şifremi Unuttum’ butonunu tıklayarak yeniden şifre alabilirler.

Sınav sürecinin işleyişine ilişkin bilgileri erişmek için tıklayınız

26 Nisan
2021-1 Bahar Dönemi Antrenörlük Temel Eğitimi Sertifika Sınavı Hakkında Duyuru

25 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilen 2021-1 Bahar Antrenörlük Temel Eğitimi Sertifika Dönemi Sınavı soru ve uygulamaya yönelik itiraz girişleri ve sınav evraklarına erişim talebi başvuruları aktif edilmiştir. 28 Nisan 2021 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

İtiraz girişleri için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

11 Mayıs
2021 Bahar Dönemi Antrenör Temel Eğitimi Sınav Sonuçları Açıklandı

25 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilen Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavı sonuçları açıklanmış, sınav sonucu itiraz girişleri aktif edilmiştir. 17 Mayıs 2021 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

18 Mayıs
2021 Bahar Dönemi Sınav Duyurusu

2021 Bahar dönemi e-Sertifika Programları sınavı 23 Mayıs Pazar günü 14:00 – 18:00 saatleri arasında online sınav şeklinde yapılacaktır. TAB Gıda Grubu sınavları 23 Mayıs Pazar günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında aktif olacaktır.

 

Sınav sürecinin işleyişine ilişkin bilgileri erişmek için tıklayınız

31 Mayıs
Kayıtlar Başladı!

2021 Yaz Dönemi dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları 31.05.2021- 02.07.2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıt yenileme işlemleri ileri bir tarihte yapılacaktır. 


Başvuru yapmak için tıklayınız.

03 Haziran
2021 Yaz Dönemi Antrenör Temel Eğitim Dersleri Başladı

Değerli öğrencimiz,

Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları kapsamında e-öğrenme dersleri

https://ekampus.anadolu.edu.tr

adresinde yer alan Anadolu Üniversitesi Ders Çalışma Platformu üzerinden sunulmaktadır.

 

Üst menüden “Derse Giriş” bağlantısına tıklanarak da ulaşılabilen e-Kampüs portalında “e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” bağlantısına tıkladıktan sonra T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifresi tanımlanarak “Sisteme Giriş Yap” düğmesine tıklanmalıdır. Böylece kayıtlı olduğunuz kademede yer alan tüm derslerin e-öğrenme malzemelerine ulaşabilirsiniz.

 

Başarılar dileriz.

 

13 Haziran
2021 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Sınavı Sonuçları Açıklandı!

2021 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Eposta ve şifrenizle https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ giriş yaparak sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Itiraz girişleri aktif edilmiştir, 15 Haziran 2021 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

14 Haziran
Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları Kitap Dağıtımı Başladı!

2021 Yaz Dönemi Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları kitap dağıtımda görevli AÖF büroları için tıklayınız

08 Temmuz
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika programı Sertifikaları Dağıtılmaya Başlandı!

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri  e-Sertifika programında başarılı olan adaylar sertifikalarını başvuru esnasında seçtikleri AÖF Bürolarından teslim alabilirler.

AÖF Bürolarının Adres Bilgileri: https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-iletisim/buro-adresleri

08 Temmuz
Yaz Dönemi Antrenörlük Temel Eğitimi Sınavı Başvuruları Aktif Edildi

2021-2 Yaz Dönemi Antrenörlük Temel Eğitimi Sınavı başvuruları aktif edilmiş olup 31 Temmuz 2021 tarihine kadar Aday İşlemleri Sistemi üzerinden başvuru yapılabilir. Sınav giriş belgeleri 16-20 Ağustos 2021 tarihleri arasında aktif edilecek olup, sınav 22 Ağustos 2021 tarihinde yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.

12 Temmuz
Dersler Başladı

Değerli öğrencimiz,

2021 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları e-öğrenme dersleri,

https://ekampus.anadolu.edu.tr

adresinde yer alan Anadolu Üniversitesi Ders Çalışma Platformu üzerinden sunulmaktadır.

 

https://esertifika.anadolu.edu.tr/ adresinde Üst menüden “Derse Giriş” bağlantısına tıklanarak da ulaşılabilen e-Kampüs portalında “e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” bağlantısına tıkladıktan sonra T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifresi tanımlanarak “Sisteme Giriş Yap” düğmesine tıklanmalıdır. Böylece kayıtlı olduğunuz kademede yer alan tüm derslerin e-öğrenme malzemelerine ulaşabilirsiniz.

 

Başarılar dileriz.

12 Şubat
Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı!

2021 Bahar Dönemi dönemi e-Sertifika Programları kayıt yenileme başvuruları 12.02.2021- 26.02.2021 tarihleri arasında yapılacaktır.


Başvuru yapmak için tıklayınız.

16 Ekim
Sınav Sonuçları Açıklandı

27 Eylül 2020 tarihinde yapılan 2020 Bahar ve Yaz dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları ile 4 Ekim 2020 tarihinde yapılan Yerel Yönetimler e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç itirazları aktif edilmiştir. 20 Ekim 2020 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

28 Aralık
Antrenör Temel Eğitimi Telafi Sınavı

29 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavına giren ve başarılı olamayan adaylar ile antrenör temel eğitimine katılıp sınavına katılamayan Antrenör adayları için telafi sınavı başvuruları 28.12.2020 – 04.01.2021 tarihleri arasında alınacaktır. Adayların sınava girebilmeleri için başvuru adımlarını tamamlamaları gerekmektedir.
Söz konusu telafi sınavı pandemi şartlarından dolayı bir defaya mahsus olarak yapılacaktır. Sınav 10 Ocak 2021 tarihinde online yapılacaktır.

10 Şubat
2020 Güz Dönemi Sınav Sonuçları Açıklandı!

2020 Güz Dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklanmıştır. 

Sınav sonuçları yayınlanmış, sınav sonucu itiraz girişleri aktif edilmiştir. 11 Şubat 2021 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri sistemi üzerinden itiraz girişleri yapılabilir.

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

15 Ocak
2020 Güz Dönemi e-Sertifika Programları Sınavının Ertelenmesi

24 Ocak 2021 tarihinde yapılması planlanan 2020 Güz Dönemi e-Sertifika Programları sınavı 31 Ocak 2021 tarihine ertelenmiştir.

Gerek sınava katılacak adaylar gerek görevlilerin sağlığı açısından 31 Ocak 2021 tarihinde yapılacak sınavın online (çevrimiçi) gerçekleştirilmesi kararı alınmıştır.
 

09 Kasım
Dersler Başladı!

2020 Güz dönemi e-Sertifika Programları e-Öğrenme Hizmetlerine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz: 

https://ekampus.anadolu.edu.tr/#

'Diğer Kullanıcı Girişi' kısmında Kullanıcı Adı ve Şifre alanına her ikisine de TC Kimlik Numaranızı yazarak oturum açabilirsiniz.

22 Ocak
10 Ocak 2021 Antrenör Temel Eğitim Telafi Sınav Sonuçları Açıklandı

10 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilen Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavı sonuçları yayınlanmıştır. Sonucunuzu öğrenmek için Aday İşlemleri sayfasından E-posta ve şifre ile giriş yapabilirsiniz: https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/.

04 Aralık
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika programı Sertifikaları Dağıtılmaya Başlandı!

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri  e-Sertifika programında başarılı olan adaylar sertifikalarını başvuru esnasında seçtikleri AÖF Bürolarından teslim alabilirler.

 

AÖF Bürolarının Adres Bilgileri: https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-iletisim/buro-adresleri

12 Kasım
Antrenörlük Temel Eğitim Sınavı Hakkında

29 Kasım 2020 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı protokolü kapsamında yapılacak olan Antrenörlük Temek Eğitim Sınavı'na sınav başvuru sisteminden kayıt olamayan adaylar için sınav hakları bir sonraki döneme aktarılmıştır.

Öğrencilerimiz herhangi bir hak kaybı yaşamayacaktır.

Başarılar dileriz.

28 Ocak
2020 Güz Dönemi Sınav Duyurusu

2020 Güz dönemi e-Sertifika Programları sınavı 31 Ocak 2021 Pazar günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında online sınav şeklinde yapılacaktır. TAB Gıda Grubu sınavları 31 Ocak 2021 Pazar günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında aktif olacaktır

Lütfen sınav kurallarını dikkatlice okuyunuz.

Sınav sürecinin işleyişine ilişkin bilgilere erişmek için tıklayınız.

 

Sorularınız için

esertifika@anadolu.edu.tr

adresine e-posta gönderiniz.

 

Başarılar dileriz.

 

Anadolu Üniversitesi

e-Sertifika Programları Koordinatörlüğü

29 Eylül
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

4 Ekim tarihinde yapılacak olan 2020 Yaz Dönemi Yerel Yönetimler Görevde Yükselme ve Ünvan Değilikliği Programları için sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Eposta Adresiniz ve parolanız ile https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinde yayınlanan sınav giriş belgenizi görüntüleyerek çıktı alınız. Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

Başarılar dileriz.

 

31 Ekim
Sınav Giriş Belgeleri

Sınav Giriş Belgeniz bu hafta içinde yayınlanacaktır.Yayınlandığında websitemizde duyurulacaktır.

20 Mayıs
Dikkat: Sınavınız Ertelendi

7 Haziran 2020 tarihinde yapılacak 2020 Bahar dönemi sınavımız Yeni Koronavirüs önlemleri kapsamında sizlerin sağlığını ve güvenliğini korumak amacıyla ertelenmiştir. Yeni sınav tarihi web sitemizden duyurulacak, öğrencilerimize e-posta ve SMS aracılığıyla bildirilecektir.

08 Ocak
10 Ocak Antrenörlük Temel Eğitim Sınavı

Sınav 10 Ocak 2021 tarihinde Anadolu Üniversitesi Çevrimiçi Sınav Sistemi (https://esinav.anadolu.edu.tr/) üzerinden yapılacaktır. Sınav sürecinin işleyişine ilişkin bilgilere erişmek için tıklayınız.

14 Şubat
2019 Güz Dönemi e-Sertifika Programları Sınav Sonuçları Açıklandı!

2 Şubat 2020 tarihinde yapılan 2019 Güz dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

 

 

 

02 Kasım
2020 Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitim Sınavı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitim Sınavı için Aday İşlemleri sayfasından sınav başvuruları açılmıştır.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

23 Aralık
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programına Başvurular Uzatıldı

Yoğun talep üzerine İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika programına kayıt işlemleri 23-25 Aralık tarihleri arasında aktif edilmiştir. 25 Aralık 2020 saat 23:59'a kadar Aday İşlemleri Sistemi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Yapmak İçin: https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/