Menu

DUYURULAR

29 Eylül
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

4 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan 2020 Yaz Dönemi Yerel Yönetimler Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Programları için sınav giriş belgeniz yayınlandı.

 

Eposta Adresiniz ve parolanız ile https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinde yayınlanan sınav giriş belgenizi görüntüleyerek çıktı alınız. Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

 

Sınav giriş belgenizde yer alan ''Sınavda Uyulacak Kurallar'' bölümünü dikkatle okuyunuz. Sınav bilgisayar ortamında yapılmayacaktır. Sınava giderken kalem, silgi vb. kırtasiye malzemelerini yanınıza almayı unutmayınız.

 

Önemli Uyarı: Yerel Yönetimler e-Sertifika Programları Sınavı için maskesi olmayan adaylar sınav binasına alınmayacaktır. İsteyen adaylar kendi maskeleri, yüz siperlikleri, el dezenfektanları veya kolonyalarıyla sınava girebileceklerdir. Adaylar sınav binasına ateşleri ölçülerek alınacaktır. Ateşi 38 derece ve üzerinde olan adaylar ile Covid-19 durumu olan adaylar sınav binasına alınmayacaktır.

 

Başarılar dileriz.

24 Eylül
Sınav Duyurusu

Değerli Öğrencimiz,

 

Bilindiği üzere 7 Haziran tarihinde yapılması planlanan ancak pandemi koşulları nedeniyle ertelenen 2020 Bahar dönemi sınavı ile 2020 Yaz dönemi sınavları 27 Eylül 2020 Pazar günü online sınav şeklinde yapılacaktır. Aşağıda sınav hakkında önemli bilgiler yer almaktadır. Lütfen sınav öncesinde bu bilgileri dikkatle okuyarak sorularınız varsa esertifika@anadolu.edu.tr adresine e-posta göndererek bilgi alınız.

 

Sınava 27 Eylül 2020 tarihinde aşağıda yer tabloda yer alan zaman aralıklarında https://esinav.anadolu.edu.tr/  adresi üzerinden girilecektir. Sınav sistemine giriş için Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi’ne (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/) giriş yaparken kullandığınız e-posta adresi ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Şifresini hatırlamayan adaylar Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi üzerindeki Şifremi Unuttum linkinden yeni şifre talebinde bulunabilirler.

 

Sınav sisteminin işleyişini test edebilmeniz için sınavda sorumlu olduğunuz derslere ek olarak ”Covid-19 Farkındalık (Deneme Sınavı)” dersi eklenmiştir. İlgili ders, sistemin test edilebilmesi amacıyla eklenmiş olup sınav değerlendirmelerine etkisi olmayacaktır.  Dilerseniz sorumlu olduğunuz derslerin sınavına katılmadan önce bu dersin sorularını yanıtlayarak sistemi tanıyabilirsiniz.

 

 

Sınav Adresi: https://esinav.anadolu.edu.tr/

Sınav adresine 27 Eylül 2020 tarihinde sınav saatinde erişim olacaktır.

 

 

Sınav Sistemine Giriş Aralığı

 Program

Tarihi

Başlangıç Zamanı

Bitiş Zamanı

TAB GIDA Programları

27 Eylül 2020

10:00

12:00

Diğer Programlar

27 Eylül 2020

09:00

18:00

Covid-19 Farkındalık (Deneme Sınavı)

27 Eylül 2020

08:00

18:00

 

2020 Bahar ve Yaz Dönemi Online Sınav Yönergesi için tıklayınız.

 

Sınavda başarılar dileriz.

 

Anadolu Üniversitesi
e-Sertifika Programları Koordinatörlüğü

 

22 Eylül
2020 Yaz Dönemi Sınav Duyurusu

2020 YAZ dönemi e-Sertifika Programları sınavı 27 Eylül Pazar günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında online sınav şeklinde yapılacaktır. TAB Gıda Grubu sınavları 27 Eylül Pazar günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında aktif olacaktır

 

Lütfen buraya tıklayarak sınav kurallarını dikkatlice okuyunuz.

 

 

Sorularınız için

esertifika@anadolu.edu.tr

adresine e-posta gönderiniz.

 

Başarılar dileriz.

 

Anadolu Üniversitesi

e-Sertifika Programları Koordinatörlüğü

14 Eylül
Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları

Değerli öğrencimiz,

Antrenörlük Temel Eğitimi e-Sertifika Programları kapsamında e-öğrenme dersleri

https://ekampus.anadolu.edu.tr

adresinde yer alan Anadolu Üniversitesi Ders Çalışma Platformu üzerinden sunulmaktadır.

 

Üst menüden “Derse Giriş” bağlantısına tıklanarak da ulaşılabilen e-Kampüs portalında “e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi” bağlantısına tıkladıktan sonra T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifresi tanımlanarak “Sisteme Giriş Yap” düğmesine tıklanmalıdır. Böylece kayıtlı olduğunuz kademede yer alan tüm derslerin e-öğrenme malzemelerine ulaşabilirsiniz.

 

Başarılar dileriz.

 

14 Eylül
Sınav Duyurusu

7 Haziran 2020 tarihinde yapılması planlanan ve pandemi koşulları nedeniyle ertelenen 2020 Bahar dönemi e-Sertifika Programları sınavı 27 Eylül Pazar günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında online sınav şeklinde yapılacaktır. TAB Gıda Grubu sınavları 27 Eylül Pazar günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında aktif olacaktır

 

Lütfen buraya tıklayarak sınav kurallarını dikkatlice okuyunuz.

 

 

Sorularınız için

esertifika@anadolu.edu.tr

adresine e-posta gönderiniz.

 

Başarılar dileriz.

 

Anadolu Üniversitesi

e-Sertifika Programları Koordinatörlüğü

03 Eylül
2018 Güz Dönemi Yeni Kayıt Başvuruları Başladı!

2018 Güz dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları 03.09.2018 tarihinde başladı. Kayıt işlemleri 26.10.2018 tarihine kadar sürecek.

Kayıt yenileme başvuruları 08.10.2018 - 26.10.2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

 

Başvuru yapmak için tıklayınız.

 

24 Aralık
Kayıt Duyurusu!

28 Ekim 2015 Çarşamba günü öğleden sonra, 29 ve 30 Ekim 2015 tarihlerinde resmi tatil nedeniyle telefon desteği verilemeyecektir. Koordinatörlüğümüz e-posta ile destek vermeye devam edecektir. Sorularınız için esertifika@anadolu.edu.tr adresine e-posta göndererek destek almaya devam edebilirsiniz.

Kayıt başvuru sistemi ve kredi kartı ödeme sistemi 1 Kasım 2015 Pazar günü saat 23:59'a kadar açık olacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

İlginiz için teşekkür ederiz.

15 Şubat
Sınav Sonuçları!

2016 Güz dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuç belgenizi İnternet üzerinden görüntüleyerek çıktı alabilirsiniz, ayrıca adresinize sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

Başarısız olan katılımcılar 17 Şubat 2017 tarihine kadar kayıt yenileme işlemi yaparak başarısız oldukları dersleri yeniden takip edebilir ve başarılı oldukları taktirde sertifika almaya hak kazanabilirler.

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız.

 

Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve en geç 5 iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında ÜNİVERSİTE'ye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

25 Aralık
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programına Kayıtlar Başlıyor!

Anadolu Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Bu kapsamda hazırlanan e-Sertifika Programına katılarak başarılı olan işveren veya işveren vekilleri, ondan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebilecektir.

Kayıtlar 28 Aralık 2015 - 15 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

15 Ocak
Kayıt Duyurusu

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı kayıt başvuruları 22 Ocak 2016 tarihine kadar uzatılmıştır.
06 Kasım
Kayıtlar Başladı... e-Sertifika Programlarında Yepyeni Bir Dönem Başlıyor...

2018 Bahar dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları başladı. Bundan böyle kayıt dönemini beklemenize gerek kalmadan dilediğiniz zaman programlara kayıt olarak ders çalışmaya başlayabileceksiniz. Başvurular gün içerisinde incelenerek kayıt onayı verilecek ve sisteme erişiminiz açılacaktır.

 

Böylece başvurunuzu tamamladıktan sonraki gün e-öğrenme derslerine erişerek sorumlu olduğunuz derslere çalışabilecek ve sertifika sınavına hazırlanabileceksiniz.

 

Kayıt işlemleri 23.02.2018 tarihine kadar sürecek. Başvuru yapmak için tıklayınız.

 

25 Ocak
Kayıtlar Başladı!

2016 Bahar dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt ve kayıt yenileme başvuruları 25.01.2016 tarihinde başladı.


Kayıt işlemleri 12.02.2016 tarihine kadar sürecek. Daha önceki dönemlerde herhangi bir nedenle başarısız olan katılımcılar kayıt yenileme işlemi yaparak başarısız oldukları ders ya da derslere yeniden katılacak ve sertifika almaya hak kazanabilecek. Kayıtlı olduğu programdan kaydını sildirerek başka bir programa kaydolma işlemleri yine aynı tarihler arasında gerçekleştirilecek.


Başvuru yapmak için tıklayınız.

07 Kasım
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programı Kitap Dağıtımı

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programının ders kitabı dağıtılmaya başlanmıştır. Kayıt olurken seçtiğiniz AÖF bürosundan kimliğinizi göstererek imza karşılığında kitabınızı teslim alabilirsiniz.

AÖF Büro adresleri için tıklayınız.

 

 

19 Şubat
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programı Dersi Başladı

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programı  e-Öğrenme Hizmetlerine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz: 

https://ekampus.anadolu.edu.tr/#

Giriş Yap: Diğer kısmında Kullanıcı Adı ve Şifre alanına TC Kimlik Numaranızı yazarak oturum açabilirsiniz.

 

Dikkat: İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programına katılıp aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sisteminde kayıtlı öğrenciler ; Giriş Yap: Anadolu Üniversitesi kısmından derse erişeceklerdir.

 

07 Nisan
e-Seminer Dersleri Başlıyor!

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programında canlı dersler başlıyor. Düzenlenecek e-Seminerler  ile öğretim elemanının canlı ders sunumlarına ulaşabileceksiniz. 

Ders programı önümüzdeki günlerde web sitemizde duyurulacaktır.

Başarılar dileriz.

11 Nisan
e-Seminer Takvimi

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programında canlı dersler başlıyor. Düzenlenecek e-Seminerler  ile öğretim elemanının canlı ders sunumlarına ulaşabileceksiniz.


Misafir seçeneği ile aşağıda belirtilen tarihlerde derslere erişebilirsiniz. Dersler kaydedilecektir. Ders kayıtları daha sonra https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinde yer alan Anadolum e-Kampüs sisteminde yayınlanacaktır. 


Ders Programı şöyledir:

SunucuTarihSaatSalon
Doç.Dr. Dilek BAYBORA
13 Nisan 2016
14:00Derse Gir
Doç.Dr. Fatma KOCABAŞ
20 Nisan 2016
14:00
Derse Gir
Yrd.Doç.Dr. Levent AKYALÇIN
27 Nisan 2016
14:00
Derse Gir
Yrd.Doç.Dr. Levent AKYALÇIN
29 Nisan 2016
10:00
Derse Gir
Dr. Esin SAYER
4 Mayıs 2016
14:00
Derse Gir


29 Eylül
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

4 Ekim tarihinde yapılacak olan 2020 Yaz Dönemi Yerel Yönetimler Görevde Yükselme ve Ünvan Değilikliği Programları için sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Eposta Adresiniz ve parolanız ile https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinde yayınlanan sınav giriş belgenizi görüntüleyerek çıktı alınız. Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

Başarılar dileriz.

 

23 Mayıs
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sınav Sonuçları Açıklandı!

7 Mayıs 2016 tarihinde yapılan 2016 Bahar dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 


Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız.

01 Haziran
Sınav Sonuç Belgeniz Yayınlandı!

15 Mayıs 2016 tarihinde yapılan 2016 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 


Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız.

02 Haziran
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programına Kayıtlar Başlıyor!

Anadolu Üniversitesi ile Çalışma ve SosyalGüvenlik Bakanlığı arasında işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Bu kapsamda hazırlanan e-Sertifika Programına katılarak başarılıolan işveren veya işveren vekilleri, ondan az çalışanı bulunan ve az tehlikelisınıfta yer alan işyerlerinde, işsağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebilecektir.

Kayıtlar 6 Haziran 2016 – 24 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

02 Haziran
Kayıtlar Başladı!

2016 Yaz dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt ve kayıt yenileme başvuruları 7 Haziran 2016 tarihinde başladı.


Kayıt işlemleri 24 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek. Daha önceki dönemlerde herhangi bir nedenle başarısız olan katılımcılar kayıt yenileme işlemi yaparak başarısız oldukları ders ya da derslere yeniden katılacak ve sertifika almaya hak kazanabilecek. Kayıtlı olduğu programdan kaydını sildirerek başka bir programa kaydolma işlemleri yine aynı tarihler arasında gerçekleştirilecek.


Başvuru yapmak için tıklayınız
.

23 Haziran
Sertifika ücretinin bankaya ödenmesi

Sertifika ücretini Vakıflar Bankası'na elden ödeme yapabilmek için internet başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. İnternet başvurusu tamamlanmayan adayların bilgileri banka sisteminde görünmeyecektir.


25 Şubat
2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programılarına Kayıtlar Sona Erdi

2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programılarına kayıtlar sona erdi. Gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Bir sonraki dönemin kayıtları Haziran ayında başlayacaktır.

 

 

07 Kasım
Dersler Başladı

e-Sertifika Programları  e-Öğrenme Hizmetlerine Kullanıcı Adı ve Parola  alanına TC Kimlik Numaranızı yazarak erişebilirsiniz.

eSertifika Programları Portalı Girişi

 

11 Temmuz
2016 Yaz Dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programı Kitap Dağıtımı

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programının ders kitabı dağıtılmaya başlanmıştır. Yaşadığınız ildeki (kayıtlı iletişim adres ili) AÖF bürosundan kimliğinizi göstererek imza karşılığında kitabınızı teslim alabilirsiniz.


Birden fazla büro bulunan illerde kitapların teslim alınacağı bürolar şöyledir:


Adana Toros, Ankara Anıttepe, Antalya Falez, Bursa Nilüfer, Diyarbakır Dicle, İstanbul Aksaray, İstanbul Ümraniye, İzmir Konak, Kayseri Kocasinan, Kocaeli İzmit, Konya Meram, Mersin Yenişehir AÖF Bürosu.


AÖF Büro adresleri için tıklayınız.

07 Ekim
Kayıtlar Başladı!

2016 Güz dönemi e-Sertifika Programları ve İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika programına yeni kayıt ve kayıt yenileme başvuruları 10.10.2016 tarihinde başladı.


Kayıt işlemleri 28.10.2016 tarihine kadar sürecek. Daha önceki dönemlerde herhangi bir nedenle başarısız olan katılımcılar kayıt yenileme işlemi yaparak başarısız oldukları programa yeniden katılacak ve sertifika almaya hak kazanabilecek. 

 

Uyarı: 2016 Güz Dönemi e-Sertifika programları için sadece kredi kartı ile ödeme yapılacaktır. Vakıflar Bankasına ayrıca bir ödeme bu dönem yapılmayacaktır.


Başvuru yapmak için tıklayınız.

 

18 Haziran
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

22 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan 2019 Bahar Dönemi  e-Sertifika Programı sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Giriş belgelerine sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden giriş yaptıktan sonra, "Başvuru Yaptığınız Sınavlar" kısmından erişebilirsiniz.Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

19 Ağustos
e-Seminer Takvimi

Sigorta Acente İşletmeciliği e-Sertifika Programında canlı dersler başlıyor. Düzenlenecek e-Seminerler  ile öğretim elemanının canlı ders sunumlarına ulaşabileceksiniz.

 

Misafir seçeneği ile aşağıda belirtilen tarihlerde derslere erişebilirsiniz. Dersler kaydedilecektir. Ders kayıtları daha sonra https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinde yer alan Anadolum e-Kampüs sisteminde yayınlanacaktır. 

Ders Programı şöyledir:

Ders Tarih Saat Salon
Sigorta Sistemi ve  İşletmeciliği     22 Ağustos 2016       12:00      Derse Gir
Sigorta Pazarlama, Satış ve Üretim Yönetimi    23 Ağustos 2016 11:00 Derse Gir
Sigorta Sistemi ve  İşletmeciliği 1 Eylül 2016 11:00 Derse Gir
Sigorta Pazarlama, Satış ve Üretim Yönetimi 2 Eylül 2016 11:00 Derse Gir
29 Ağustos
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sınav Sonuçları Açıklandı!

14 Ağustos 2016 tarihinde yapılan 2016 Yaz dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 


Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/


Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve en geç 05/09/2016 günü iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında ÜNİVERSİTE'ye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

 

 

 

08 Kasım
İngilizce Sertifika Sınavında Başarılar Dileriz!

12 Kasım 2016 tarihinde yapılacak olan İngilizce Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz. Sınav giriş belgeniz e-posta adresinize gönderildi...

24 Ocak
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

29 Ocak 2017 tarihinde yapılacak olan 2016 Güz Dönemi e-Sertifika Programları sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Giriş belgelerine sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden giriş yaptıktan sonra, "Başvuru Yaptığınız Sınavlar" kısmından erişebilirsiniz.Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

26 Aralık
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sınav Sonuçları Açıklandı!

17 Aralık 2016 tarihinde yapılan 2016 Güz dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 


Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/


Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve en geç 31/12/2016 günü iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında ÜNİVERSİTE'ye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

 

 

23 Ocak
Kayıtlar Başladı!

2017 Bahar dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programına ve İngilizce e-Sertifika Programlarına yeni kayıt ve kayıt yenileme başvuruları 23 Ocak 2017 tarihinde başladı.


Kayıt işlemleri 10 Şubat 2017 tarihine kadar sürecek. Daha önceki dönemlerde herhangi bir nedenle başarısız olan katılımcılar kayıt yenileme işlemi yaparak başarısız oldukları ders ya da derslere yeniden katılacak ve sertifika almaya hak kazanabilecek. 


Başvuru yapmak için tıklayınız.

01 Mart
2017 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Dersleri Başladı!

2017 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları ders portalına üst menüde yer alan "Derse Giriş" düğmesine tıklayarak erişebilirsiniz:

https://ekampus.anadolu.edu.tr/#

Giriş Yap: Diğer kısmında Kullanıcı Adı ve Şifre alanına TC Kimlik Numaranızı yazarak oturum açabilirsiniz.

 

Dikkat: e-Sertifika Programına katılıp aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sisteminde kayıtlı öğrenciler ; Giriş Yap: Anadolu Üniversitesi kısmından derse erişeceklerdir.

 

08 Mayıs
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

14 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olan 2017 Bahar Dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Giriş belgelerine sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden giriş yaptıktan sonra, "Başvuru Yaptığınız Sınavlar" kısmından erişebilirsiniz.Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

30 Mayıs
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

3 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Giriş belgelerine sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden giriş yaptıktan sonra, "Başvuru Yaptığınız Sınavlar" kısmından erişebilirsiniz.Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

31 Mayıs
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sınav Sonuçları Açıklandı!

14 Mayıs 2017 tarihinde yapılan 2017 Bahar dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız.

 

Dikkat! Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak yapılacaktır. İtirazı ekleyiniz. Ekleme işleminiz bittiğinde itiraz Formunu oluşturup,Formda belirtilen adrese gönderiniz. İtirazınızın geçerli olabilmesi için bu formun çıktısını alıp imzalayarak 07/06/2017 günü mesai bitimine kadar formda belirtilen adreste olacak şekilde gönderiniz. Gönderi sürecindeki gecikmelerden dolayı zamanında ulaşmayan başvurular ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

05 Haziran
Sınav Sonuçları Açıklandı!

21 Mayıs 2017 tarihinde yapılan 2017 Bahar dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız.

 

Dikkat! Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak yapılacaktır. İtirazı ekleyiniz. Ekleme işleminiz bittiğinde itiraz Formunu oluşturup,Formda belirtilen adrese gönderiniz. İtirazınızın geçerli olabilmesi için bu formun çıktısını alıp imzalayarak 09/06/2017 günü mesai bitimine kadar formda belirtilen adreste olacak şekilde gönderiniz. Gönderi sürecindeki gecikmelerden dolayı zamanında ulaşmayan başvurular ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

10 Ekim
Sınav Sonuçları Açıklandı!

24 Eylül 2017 tarihinde yapılan 2017 Yaz dönemi e-Sertifika Programları sınavı ve İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

 

Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve en geç 13/10/2017 günü iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında ÜNİVERSİTE'ye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

17 Ocak
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

21 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan 2017 Güz Dönemi e-Sertifika Programı ve İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav giriş belgeniz yayınlandı.

 

Giriş belgelerine sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden giriş yaptıktan sonra, "Başvuru Yaptığınız Sınavlar" kısmından erişebilirsiniz.Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

 

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

24 Mayıs
2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Sınavları

2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Sınavları 3 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır. Sınav giriş belgeleri 29 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanacaktır.

19 Haziran
Sınav Sonuçları Açıklandı!

3 Haziran 2018 tarihinde yapılan 2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları sınavı sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve en geç 25/06/2018 günü iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında ÜNİVERSİTE'ye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

06 Temmuz
2018 Yaz Dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programı Kitap Dağıtımı

 

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programının ders kitabı dağıtılmaya başlanmıştır. Başvuru esnasında seçtiğiniz AÖF bürosundan kimliğinizi göstererek imza karşılığında kitabınızı teslim alabilirsiniz.

 

AÖF Büro adresleri için tıklayınız.

01 Ekim
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

6 Ekim 2019 tarihinde yapılacak olan 2019 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Giriş belgelerine sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden giriş yaptıktan sonra, "Tamamlanan Başvurularım" kısmından erişebilirsiniz.Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

 

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

21 Mayıs
Sınav Tarihinin Ertelenmesi

Aynı gün merkezlerde ÖSYM tarafından sınav yapılacağı için 2019 Bahar Dönemi e-Sertifika Programı sınavınız 22 Haziran 2019 tarihine ertelenmiştir. Sınav giriş belgeniz 17 Haziran 2019 haftası yayınlanacaktır.

 

24 Haziran
e-Sertifika Programları Sınavı Sorularına ve Uygulamasına Yönelik İtiraz

22 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen e-Sertifika Programları sınavları sorularına ve uygulamasına yönelik itiraz girişleri aktif edilmiştir. İtirazlar https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 'Tamamlanan Başvurularım' alanına giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan İtiraz linkinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapılacaktır. 26 Haziran 2019 mesai bitimine kadar Aday İşlemleri Sistemi üzerinden itiraz başvurusu yapabilirsiniz.

 

05 Temmuz
Kayıt Duyurusu

2019 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları kayıt başvuruları 10 Temmuz 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.

31 Ekim
Sınav Giriş Belgeleri

Sınav Giriş Belgeniz bu hafta içinde yayınlanacaktır.Yayınlandığında websitemizde duyurulacaktır.

22 Ekim
2019 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları Sınav Sonuçları Açıklandı!

06 Ekim 2019 tarihinde yapılan 2019 Yaz dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

 

Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu 25/10/2019 tarihine kadar eksiksiz ve doğru şekilde doldurması ve onaylaması gerekmektedir.
İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

01 Kasım
Kayıt Duyurusu

2019 Güz Dönemi e-Sertifika Programları kayıt başvuruları 8 Kasım 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.

2019 Güz Dönemi Yeminli Çevirmenlikte Uygulamalı Formasyon Eğitimi Sertifika Programının kayıt başvuruları 1 Kasım 2019 tarihinde sona erecektir.

02 Mayıs
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

7 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak olan 2016 Bahar Dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav giriş belgeniz yayınlandı.


T.C Kimlik Numaranız ve parolanız ile http://sinav.anadolu.edu.tr/sb2/ adresinde yayınlanan sınav giriş belgenizi görüntüleyerek çıktı alınız. Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.


Sınav süresi 60 dakikadır ve 40 soru sorulacaktır.


Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.


23 Haziran
Kayıtlar Devam Ediyor!

2016 Yaz dönemi Programlarına  kayıtlar devam ediyor. Kayıt sisteminde yaşanan aksaklıklar giderildi, 24 Haziran Cuma günü saat 23:59'a kadar  başvurunuzu ve kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz...

09 Ekim
Sınav Sonuçları Açıklandı!

23 Eylül 2018 tarihinde yapılan 2018 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları sınavı ve İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

 

Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve en geç 12/10/2018 günü iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında ÜNİVERSİTE'ye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

28 Mart
Dersler Başladı

2019 Bahar dönemi e-Sertifika Programları e-Öğrenme Hizmetlerine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz: 

https://ekampus.anadolu.edu.tr/#

Giriş Yap: Diğer kısmında Kullanıcı Adı ve Şifre alanına TC Kimlik Numaranızı yazarak oturum açabilirsiniz.

21 Ocak
2019 Bahar Dönemi İngilizce e-Sertifika Programlarına Başvurular Başladı!

2019 Bahar dönemi İngilizce e-Sertifika Programları başvuruları 21.01.2019 tarihinde başladı. Kayıt işlemleri 08 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek.

 

Başvuru yapmak için tıklayınız.

18 Şubat
Sınav Sonuçları Açıklandı!

27 Ocak 2019 tarihinde yapılan 2018 Güz Dönemi e-Sertifika Programları sınavı ve İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

 

Sınav sonuç itirazları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve en geç 22/02/2018 günü iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında ÜNİVERSİTE'ye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında ÜNİVERSİTE tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır.

 

 

16 Ekim
2019 Güz Dönemi e-Sertifika Programları Kayıtları Başladı!

2019 Güz dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları başladı. Kayıt işlemleri 01.11.2019 tarihine kadar sürecek.

Kayıt yenileme başvuruları 21.10.2019 - 01.11.2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

 

Başvuru yapmak için tıklayınız.

18 Mart
Kayıt Duyurusu

2019 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları kayıt başvuruları 20 Mart 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.

28 Ocak
Sınav Giriş Belgeniz Yayınlandı!

2 Şubat 2020 tarihinde yapılacak olan 2019 Güz Dönemi e-Sertifika Programları sınav giriş belgeniz yayınlandı.

Giriş belgelerine sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden giriş yaptıktan sonra, "Tamamlanan Başvurularım" kısmından erişebilirsiniz.Sınav esnasında bu belgenin yanınızda olması gerekmektedir.

 

Sınav giriş belgenizde yer alan "Sınavda Uyulacak Kurallar" bölümünü dikkatle okuyunuz.

06 Mart
Kayıt Duyurusu!

2020 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları kayıt başvuruları 15 Mart 2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

2020 Bahar Dönemi Yeminli Çevirmenlikte Uygulamalı Formasyon Eğitimi Sertifika Programının kayıt başvuruları 6 Mart 2020 tarihinde sona erecektir.

17 Şubat
İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programı Dersleri

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifika Programının dersleri 22 Şubat 2016 da başlayacaktır.

06 Nisan
e-Öğrenme Hizmetlerine Mobil Erişim

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı kapsamında sunulan e-öğrenme hizmetlerine mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Böylece dersinize dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman çalışma imkanı bulabilirsiniz.

 

Bunun için mobil işletim sisteminize göre Google Play veya App Store üzerinden "Blackboard Mobile Learn" uygulamasını yüklemeniz yeterlidir. Daha sonra bu uygulama içerisinden Anadolu Üniversitesi'ni seçerek kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yapabilir, Anadolum e-Kampüs sistemine ulaşabilirsiniz.

 

Mobil uygulamanın kullanımı hakkında daha fazla bilgi almak için https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinde erişeceğiniz Anadolum e-Kampüs sisteminde  kullanıcı adı ve parolanızla oturum açtıktan sonra Destek menüsü altında yer alan "Anadolum eKampüs - Öğrenme YönetimSistemi bileşeni MOBİL UYGULAMA kullanım kılavuzu"nu inceleyebilirsiniz.

 

Başarılar dileriz.

29 Haziran
2017 Bahar Dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Tamamlama Belgesi Dağıtımı

2017 Bahar Döneminde İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programında başarılı olan öğrencilerimizin tamamlama belgeleri 81 ildeki AÖF bürolarına gönderilmiştir. Yaşadığınız ildeki büroya giderek belgenizi şahsen teslim alabilirsiniz.

 

AÖF Büro adresleri için tıklayınız.

 

 

28 Şubat
Ders Kitabı

e-Sertifika Programlarında basılı kitap gönderimi yapılmamaktadır. Katılımcılara ders kitapları dijital (PDF) formatta sunulmaktadır ve katılımcılar sınavlarda ders kitabının e-Kampüs ortamında sunulan güncel versiyonundaki (PDF) içerikten sorumludurlar.

09 Mayıs
İngilizce e-Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz!

11 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olan İngilizce e-Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz. Sınav giriş belgeniz e-posta adresinize gönderildi. Sınava gelirken kimliğinizi ve sınava giriş belgenizi yanınızda getirdiğinizden emin olunuz. Aksi taktirde sınava katılamazsınız. Lütfen yazılı sınavınızın başlangıç saatinden en az 30 dakika, sözlü sınavınızın başlangıç saatinden en az 20 dakika öncesinden sınav merkezinizde hazır bulununuz. 

Unutmayın: Yazılı sınava 15 dakika, sözlü sınava 10 dakikadan fazla geciken adaylar kesinlikle sınava alınmayacaktır! 

 

Başarılar dileriz.

14 Şubat
2019 Güz Dönemi e-Sertifika Programları Sınav Sonuçları Açıklandı!

2 Şubat 2020 tarihinde yapılan 2019 Güz dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı. 

Sınav sonuç belgenizi görmek için tıklayınız https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

 

 

 

02 Ekim
Kayıtlar Başladı!

2017 Güz Dönemi e-Sertifika Programlarına ve  İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programına yeni kayıt ve kayıt yenileme başvuruları 2 Ekim 2017 tarihinde başladı.


Kayıt işlemleri 20 Ekim 2017 tarihine kadar sürecek. Daha önceki dönemlerde herhangi bir nedenle başarısız olan katılımcılar kayıt yenileme işlemi yaparak başarısız oldukları ders ya da derslere yeniden katılacak ve sertifika almaya hak kazanabilecek. 


Başvuru yapmak için tıklayınız.

10 Mayıs
İngilizce Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz!

13 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olan İngilizce Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz. Sınav giriş belgeniz e-posta adresinize gönderildi.

08 Mayıs
İngilizce Sertifika Sınavında Başarılar Dileriz!

12 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olan İngilizce Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz. Sınav giriş belgeniz e-posta adresinize gönderildi. Sınava gelirken kimliğinizi ve sınava giriş belgenizi yanınızda getirdiğinizden emin olunuz. Aksi taktirde sınava katılamazsınız. Lütfen yazılı sınavınızın başlangıç saatinden en az 30 dakika, sözlü sınavınızın başlangıç saatinden en az 20 dakika öncesinden sınav merkezinizde hazır bulununuz. 

Unutmayın: Yazılı sınava 15 dakika, sözlü sınava 10 dakikadan fazla geciken adaylar kesinlikle sınava alınmayacaktır! 

 

Başarılar dileriz.

18 Şubat
Kayıt yenileme için son fırsat!

Aşağıdaki e-Sertifika Programları bakım/yenileme çalışmaları kapsamında kapatılmıştır. Bu dönem son kez kayıt yenileme işlemi yaparak programı tamamlayabilir, sertifikanızı alabilirsiniz.

Kayıt yenileme için son tarih 6 Mart! Bu tarihten sonra yarıda bıraktığınız programdaki kaydınız iptal edilecektir.

* Genel Muhasebe e-Sertifika Programı

* Yönetim ve Organizasyon e-Sertifika Programı

* Pazarlama Yönetimi e-Sertifika Programı

* Muhasebe ve Yönetim e-Sertifika Programı

* İş Yaşamı ve Hukuku e-Sertifika Programı

* Hakem Eğitimi Sertifika Programı e-Sertifika Programı

* İşletmelerde Bilgi Yönetimi e-Sertifika Programı

* Coğrafi Bilgi Sistemi Uzmanlığı e-Sertifika Programı

* Coğrafi Bilgi Sistemi Operatörü e-Sertifika Programı

* İlköğretimde Teknoloji Uygulamaları e-Sertifika Programı

* İlköğretimde Kaynaştırma ve Drama e-Sertifika Programı

 

07 Mayıs
İngilizce e-Sertifika Programları Sınavı(Cambridge KET /PET /TKT)

9 Mayıs 2020 tarihinde Cambridge Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilecek İngilizce e-Sertifika Programları sınavı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni sınav tarihi daha sonra bildirilecektir.

03 Mart
Teaching Knowledge Test (TKT) Sertifika Programı Sınavı

14 Mart 2020 tarihinde yapılacak olan 2019 Güz Dönemi Teaching Knowledge Test (TKT) Sertifika Programı sınavı 9 Mayıs 2020 tarihine ertelenmiştir. Sınav giriş belgeleri 4 Mayıs haftası eposta adreslerine gönderilecektir.

16 Mart
İngilizce Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz!

18 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan İngilizce Sertifika Programları sınavında başarılar dileriz. Sınav giriş belgeniz e-posta adresinize gönderildi...

20 Mayıs
Dikkat: Sınavınız Ertelendi

7 Haziran 2020 tarihinde yapılacak 2020 Bahar dönemi sınavımız Yeni Koronavirüs önlemleri kapsamında sizlerin sağlığını ve güvenliğini korumak amacıyla ertelenmiştir. Yeni sınav tarihi web sitemizden duyurulacak, öğrencilerimize e-posta ve SMS aracılığıyla bildirilecektir.

07 Haziran
2020 Yaz Dönemi e-Sertifika Programlarına Başvurular Başladı!

2020 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları başladı. Kayıt işlemleri 26.06.2020 tarihine kadar sürecek.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

26 Haziran
Kayıt Duyurusu

2020 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları 5 Temmuz 2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

Kayıt yenileme başvuruları ileri bir tarihte yapılacaktır. 

24 Ağustos
Dersler Başladı

2020 Yaz dönemi e-Sertifika Programları e-Öğrenme Hizmetleri https://ekampus.anadolu.edu.tr/# adresinde yer alan Anadolum e-Kampüs Portalı üzerinden sunulmaktadır. '' Diğer Kullanıcı Girişi '' düğmesine tıkladığınızda TC Kimlik Numarası ve Şifre alanına da TC Kimlik numaranızı yazarak oturum açabilirsiniz.

09 Temmuz
Kayıt Duyurusu

Yoğun talep üzerine 10,11,12 Temmuz tarihlerinde 2020 Yaz Dönemi e-Sertifika Programları yeni kayıt başvuruları yeniden açılacaktır.

Kayıt yenileme başvuruları ileri bir tarihte yapılacaktır.